Płyty mon

płyty monW wielu rozmaitych sytuacjach koniecznością staje się utwardzenie drogi w sposób szybki, tani i skuteczny. Nie zawsze jest możliwe, by utwardzona droga była wykonana z asfaltu – czasem utwardzenie ma mieć wyłącznie charakter tymczasowy, jest zastosowywane do czasu wybudowania bądź wyremontowania drogi właściwej, z kolei w innych sytuacjach z braku wystarczających środków finansowych dokonuje się utwardzenia drogi środkami typowymi dla rozwiązań tymczasowych, które jednak w danej sytuacji będą miały charakter stały. Niezależnie od tego, o jakim przypadku mówimy, faktem jest, że jednym z najlepszych rozwiązań do tego typu utwardzeń dróg są płyty mon. Płyty drogowe doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest utwardzenie drogi w celu umożliwienia poruszania się po niej pojazdom samochodowym. Wykorzystywane są na szeroką skalę w niedużych miejscowościach i na wsiach, gdzie m.in. z braku środków finansowych niemożliwe jest wybudowanie drogi asfaltowej do posesji.

Gdzie indziej stosowane są jako alternatywa dla asfaltu w momencie, gdy właściwa droga poddawana jest remontom lub przebudowom. Płyty mon wykorzystuje się także bardzo często do utwardzania parkingów, ponieważ za ich pomocą można wybudować parking o wiele szybciej i taniej niż korzystając z coraz bardziej popularnej w ostatnich latach kostki brukowej. Do zalet tych płyt drogowych bez wątpienia należy to, że można ponownie wykorzystywać płyty już używane wcześniej, które zostały nienaruszone po demontażu pierwotnej inwestycji. Nasza firma oferuje Państwu szeroki wybór płyt mon oraz innych prefabrykatów betonowych z przeznaczeniem budowlanym. Płyty mon, które oferujemy są zarówno nowe, jak i używane. Jeśli macie Państwo wątpliwości co do tego, na jakie płyty drogowe dokładnie się zdecydować, zachęcamy do skorzystania z doradztwa naszych wykwalifikowanych pracowników, które dobiorą rozwiązanie optymalne do Państwa potrzeb i oczekiwań.

płyty mon prefabrykowaneInformujemy również, że prowadzimy skup używanych płyt mon i innych prefabrykatów betonowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również odkup zakupionych u nas płyt drogowych po zakończeniu inwestycji. Oprócz skupu i sprzedaży jesteśmy gotowi także pomóc w rozbiórce dróg, parkingów, placów i innych powierzchni, do budowy których wykorzystano płyty mon. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami, jeśli pojawią się jakieś pytania odnośnie naszej oferty. Numery telefonów oraz adres e-mail pod jakimi można się z nami kontaktować znajdują się na naszej stronie internetowej w osobnej zakładce. Zamówione u nas płyty mon dowozimy do naszych klientów na terenie całej Polski. Nie ma znaczenia to, jaką ilość towaru Państwo u nas zamówili – każde zamówienie zostanie do Państwa dostarczone pod wskazany przez Państwa adres na terenie naszego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz do składania zamówień.