Płyty betonowe

płyty betonowe

Płyty betonowe są relatywnie tańsze od innych rozwiązań mających na celu utwardzenie powierzchni, a ich ułożenie zajmuje niewiele czasu. Jazda po takich płytach samochodem nie jest uciążliwa, przynajmniej nie na tak krótkich dystansach, jakie obowiązują na parkingach. Warto wspomnieć również o tym, że płyty betonowe można wykorzystywać wielokrotnie – zatem dla tymczasowego rozwiązania warto zainteresować się zakupem płyt używanych, które nie są nadmiernie wyeksploatowane i będę w stanie pełnić swoją funkcję na tymczasowym parkingu. Nasza firma zajmuje się sprzedażą zarówno nowych, jak również używanych płyt betonowych. Szeroki asortyment pozwala nam na dobranie rozwiązania optymalnego do Państwa potrzeb. Nie musicie też Państwo martwić się o to, jak dostarczycie zamówione u nas płyty betonowe na teren swojej inwestycji – na terenie Polski tym zajmiemy się my i nie ma dla nas znaczenia to, jakiej wielkości złożyliście Państwo zamówienie. Jeśli zakupiliście Państwo u nas zbyt dużo płyt drogowych lub innych betonowych prefabrykatów, po zakończeniu Waszej inwestycji możemy je od Was odkupić.

płyty betonowe prefabrykowaneSłużymy również pomocą, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty i poszczególnych z niej produktów. Wreszcie, zajmujemy się również rozbiórkami powierzchni wyłożonych płytami drogowymi czy też budową boksów wykonanych ze ścianek oporowych typu „L” i „T”. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą mailowo lub telefonicznie – postaramy się jak najszybciej i jak najlepiej wyjaśnić wszelkie niejasne kwestie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów co jakiś czas organizujemy również promocje na płyty betonowe oraz pozostałe prefabrykaty. By ich nie przegapić, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. Siedziba naszej firmy mieści się w Gliwicach, ale zasięgiem swojej działalności obejmujemy całą Polskę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

W miejscowościach różnej wielkości czasami pojawia się konieczność wyburzenia budynku, który dawno przestał pełnić swoje funkcje, a jego stan techniczny uniemożliwia dalsze z niego korzystanie. Po wyburzeniu budynku, a przed znalezieniem inwestorów, którzy zagospodarują powstałą pustą przestrzeń, często powstaje problem, jak tymczasowo ją zagospodarować. Najprostszym pomysłem jest zrobienie z niego tymczasowego parkingu, co bez wątpienia docenią kierowcy dobrze zaznajomieni z problemem znalezienia wolnego miejsca parkingowego, zwłaszcza w godzinach szczytu. By taki parking mógł powstać szybko i przy niewielkich nakładach finansowych, a jednocześnie był wygodny dla korzystających z niego kierowców, najlepiej jest wyłożyć go płytami betonowymi, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, a będzie świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza wtedy, gdy rzeczywiście zagospodarowanie terenu na parking ma być jedynie tymczasowe.