Płyty drogowe używane

płyty drogowe używaneCzasami sytuacja wymaga stworzenia tymczasowej drogi dojazdowej, a czasami to, co w jednym miejscu jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem, w innym musi być rozwiązaniem stałym z uwagi na różne czynniki, na które często nie da się w inny sposób wpłynąć. Jeśli chodzi o takie tymczasowe (lub niekoniecznie) rozwiązania w zakresie drogownictwa, to niezastąpione są tutaj płyty drogowe. Używane lub nowe, stanowią najlepsze rozwiązanie we wszystkich sytuacjach, w których konieczne jest stworzenie możliwości ruchu pojazdom samochodowym, a niemożliwe jest wybudowanie jezdni o nawierzchni bitumicznej lub innej. Z płytami drogowymi bardzo często można spotkać się też na wsiach lub przedmieściach, gdzie często to one decydują o możliwości poruszania się samochodami na tych terenach. W takich miejscach nierzadko płyty drogowe są rozwiązaniem stałym, powstałym nierzadko z inicjatywy samych zainteresowanych – mieszkańców, którzy potrzebowali mieć możliwość dojazdu do swoich posesji.

Również na terenie własnych posesji, mieszkańcy często do budowy podjazdu do garażu wykorzystują właśnie płyty drogowe. Używane płyty drogowe są oczywiście tańsze od tych nowych, ponieważ były już wcześniej eksploatowane, co mogło przełożyć się na ich wytrzymałość i ogólny stan. Nie warto jednak się do nich z tego powodu zniechęcać, ponieważ zwykle mogą okazać się rozwiązaniem równie dobrym, co nowe płyty, a przy tym w znaczny sposób tańszym. Nasza firma zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i skupem płyt drogowych oraz innych prefabrykatów betonowych. Klienci zainteresowani nabyciem w naszej firmie prefabrykatów betonowych mogą liczyć zarówno na płyty drogowe używane, jak i nowe, a jeśli potrzebują pomocy w doborze prefabrykatów odpowiednich do ich potrzeb, otrzymają także fachową poradę od naszych wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiamy Państwu skontaktowanie się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail.

płyty drogoweTakie formy kontaktu pozwolą Państwu na uzyskanie odpowiedzi na zapytanie ofertowe bądź otrzymanie porady odnośnie właściwego do potrzeb doboru prefabrykatów betonowych pod względem ich rozmiarów, rodzaju bądź ilości. Zakupione u nas płyty drogowe używane i nowe dowozimy pod adres wskazany przez klienta, niezależnie od tego, jaka ma być ilość towaru. Oprócz dostarczania płyt drogowych na miejsca inwestycji, zajmujemy się również ich skupowaniem po zakończeniu inwestycji (jeżeli zostały u nas kupione). W zakres naszej działalności wchodzi także rozbiórka wykonanych z płyt drogowych placów oraz dróg, a także budowa boksów przy wykorzystaniu murów oporowych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz kontaktowania się z nami celem omówienia szczegółów współpracy z nami bądź też rozwiania wątpliwości w nurtujących kwestiach, jeżeli się takie pojawią. Każdego dnia jesteśmy do Państwa usług.