Płyty drogowe

płyty drogoweBardzo częstym problemem na rozległych wsiach jest słaba infrastruktura drogowa, co z kolei przekłada się na trudności dojazdowe, które są dotkliwe zwłaszcza dla mieszkańców posesji, do których dojazd w niektórych warunkach pogodowych może być wręcz niemożliwy. Problem ten dotyka zarówno nowych mieszkańców, którzy wybudowali swoje domy w miejscach, do których prowadzą jedynie drogi gruntowe, jak również „starych” mieszkańców obrzeży, które nierzadko pozostają zapomniane. Jeśli mieszkańcy zawalczą o swoje lub mają możliwość samodzielnej poprawy warunków dojazdowych, bardzo często są zmuszeni skorzystać z tańszych opcji, które czasem są traktowane jedynie jako rozwiązanie tymczasowe, a czasami będą musiały stać się rozwiązaniem stałym. Bardzo dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach są płyty drogowe. Wykonane z betonu, umożliwiają szybkie ułożenie ich na drodze, a tym samym szybką poprawę warunków dojazdowych i umożliwienie przejazdu drogą nawet przy kiepskiej pogodzie oraz opadach deszczu lub śniegu.

Bardzo istotną kwestią jest również to, że niekoniecznie trzeba inwestować w nowe płyty drogowe. Jeżeli z poprzedniego miejsca, w którym służyły, zostały usunięte prawidłowo, a były eksploatowane w taki sposób, że ich stan pozwala na ponowne ich wykorzystanie, można to bez problemu uczynić. Wykorzystywanie używanych płyt drogowych poleca się głównie do rozwiązań o charakterze wyraźnie tymczasowym, ponieważ jednak eksploatacja oraz rozbiórka mają negatywny wpływ na ich wytrzymałość, a stosując płyty drogowe jako rozwiązanie stałe, priorytetowa powinna być dla nas właśnie ich solidność, by po niedługim czasie wykonanej z płyt powierzchni nie trzeba było remontować. Nasza firma oferuje Państwo szeroką gamę płyt drogowych wykonanych z betonu – zarówno nowych, jak i używanych. Wszystkie oferowane przez nas płyty drogowe są dobrej jakości, gwarantują solidność i polecają się do wszelkich inwestycji, takich jak chodniki, drogi dojazdowe, podjazdy, parkingi czy place.

płyty drogowe używanePoza sprzedażą płyt drogowych i innych prefabrykatów betonowych, zajmujemy się także skupem tych używanych. Oferujemy także swoje usługi w zakresie prac związanych z budową boksów betonowych z wykorzystaniem murów oporowych, rozbiórek placów, parkingów, dróg i innych przestrzeni wykonanych z płyt drogowych. Zakupione u nas prefabrykaty dowozimy na wskazane przez Państwa miejsce. Teren, który objęty jest dostawą naszych produktów to cała Polska! I bez znaczenia jest tutaj wielkość złożonego przez Państwa zamówienia. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie płyt drogowych bądź też innych prefabrykatów betonowych, chcecie Państwo dobrać rozwiązanie odpowiednie do planowanej przez Was inwestycji bądź jesteście zainteresowani szczegółami naszej propozycji, zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez telefon lub e-mail – niezbędne dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie internetowej.